KAMPANIA REKLAMOWA LAMINAM XL

 

 
Najnowsza kampania reklamowa marki Laminam przedstawia walory płyt ze spieków kwarcowych XL o wymiarach 324 x 162 x 1,2 cm, które powstały z przeznaczeniem na blaty kuchenne. Kampania składa się z 4 krótkich filmów: 5-minutowego, 60-sekundowego oraz dwóch liczących po 30 sekund. Materiały będą emitowane we włoskich stacjach telewizyjnych, a także w kinach.
 
Reklamy Laminam pokazują możliwości, jakie oferują spieki kwarcowe podczas prac w kuchni. Aktorami filmu są profesjonalni szefowie kuchni różnych narodowości, którzy wykorzystując blaty Laminam, przechodzą przez wszystkie etapy przygotowywania dań. Poddają spiek kwarcowy kuchennym testom. Bezpośrednio na nim kroją i siekają produkty, stawiają gorące naczynia, posypują solą i polewają sokiem z cytryny, doprowadzają do kontaktu z ogniem i ciekłym azotem. Udowadniają tym samym, że spieki od Laminam są odporne na zarysowania, wysoką temperaturę oraz szok termiczny. A na koniec niezwykle łatwy czyszczeniu i pielęgnacji.
 
Za scenariusz, reżyserię oraz scenografię filmów odpowiada Alessandra Stefani – dyrektor artystyczna Laminam. Muzyka towarzysząca działaniom bohaterów została skomponowana i zrealizowana specjalnie na potrzeby filmu przez Valerio Semplici oraz Fabio Leonardi.
 
W kampanii podkreślono również jedną z głównych zalet płyt włoskiego producenta: wyrafinowanie estetyczne oraz różnorodność wykończeń, które odróżniają spieki Laminam od innych materiałów. Firma Laminam stale podejmuje nowe wyzwania i tworzy materiały nowej generacji, które z entuzjazmem przyjmowane są przez użytkowników.

 

Czytany 4854 razy